31

Wrocławskie Targi
Dobrych Książek

30 listopada - 3 grudnia 2023 w Hali Stulecia


225 Wystawców
około 50 000 odwiedzającychSponsor 30.WTDK - KGHM Polska Miedź S.A
Partner 30.WTDK - Tauron Ekoenergia sp.z o.o

Honorowy patronat
Małżonki Prezydenta RP
Agaty Kornhauser-Dudy

www.targiksiazek.pl Targiksiazek , Targi Ksiazek Wrocław 2022 , 30. Wrocławskie Targi Dobrych Książek odbędą się w terminie 1-4 grudnia 2022 w Hali Stulecia we Wrocławiu. Już dziś serdecznie zapraszamy na to wydarzenie. Wrocławskie Targi Dobrych Książek. Impreza odbędzie się w dniach 1-4 grudnia 2022 w Hali Stulecia we Wrocławiu. Wrocławskie Targi Dobrych Książek to niewątpliwie największe we Wrocławiu święto literackie, które tradycyjnie odbywa się w grudniu, w weekend poprzedzający mikołajki. Nagroda Pióro Fredry i Nagroda Dobre Strony 2022

Linie

Wrocławskie Targi Dobrych Książek odbywają się od 1992 roku – najpierw jako Spotkania Wydawców Dobrej Książki – które odbywały się w kilku miastach, m.in. w Gdańsku, Krakowie czy Warszawie. Początkowo organizacją imprezy we Wrocławiu zajmowało się Wydawnictwo Zakładu Narodowego im. Ossolińskich, następnie Wydawnictwo Dolnośląskie. Zmieniali się organizatorzy, ale i lokalizacje wydarzenia; najpierw był to budynek Opery Wrocławskiej, później Ratusz. Spotkania przetrwały jedynie w stolicy Dolnego Śląska, zmieniając nazwę najpierw na Wrocławskie Promocje Dobrych Książek, a w 2013 roku – na Wrocławskie Targi Dobrych Książek. Do 2015 roku organizatorem Targów była Miejska Biblioteka Publiczna, w roku 2016 pieczę nad tym wydarzeniem (jak również Targami Książki dla Dzieci i Młodzieży Dobre Strony) przejął Wrocławski Dom Literatury. W 2019 roku WTDK połączyły się z Targami Dobre Strony, tworząc jedno grudniowe wydarzenie. Od 2022 operatorem WTDK jest Fundacja Halo Targi.

O nas

Zarejestruj się

i zarezerwuj stoisko

Atrakcje

Dodatkowe atrakcje

Punkt

Rabaty na książki

Kilkadziesiąt stoisk różnych wydawnictw z całej Polski i przygotowane przez nich atrakcyjne rabaty na tysiące świetnych i pięknie wydanych książek dla czytelników w każdym wieku.

Punkt

Nagrody dla wydawców

Wyróżnienie Nagrodą Edytorską Pióro Fredry dla najciekawiej wydanych i zaprojektowanych książek, które ukazały się w Polsce w mijającym roku. Od 2019 roku przyznawana jest także Nagroda Edytorska Dobre Strony dla najlepszej pod względem edytorskim książki dla dzieci.

Punkt

Autografy od twórców

Podczas Targów Dobrych Książek poznają Państwo nie tylko innych wielbicieli książek, ale również ich twórców! Szczegóły wkrótce!

ZOBACZ WSZYSTKIE

Sponsorzy

KGHM>

KGHMFundacja>

Fundacja KGHM
Wrocław>

WrocławPartnerzy


Tauron>

Tauron
Mazda>

Mazda Jaremko* pole obowiązkowe

Wiadomość została wysłana.